Радіуси трьох куль дорівнюють 3, 4 і 5 см. Знайдіть радіус кулі, об'єм якої дорівнює сумі об'ємів

даних куль.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь: 6 см

Пояснення:

V=4πr³/3

V=V1+V2+V3=4πr1³/3+4πr2³/3+4πr3³/3=4π(r1³+r2³+r3³)/3

V=4πR³/3 => 3V=4πR³, R³=3V/4π

R³=(3×4π(r1³+r2³+r3³))/(3×4π)=r1³+r2³+r3³

R³=3³+4³+5³=27+64+125=216

R=6 см