Діаметри трьох куль дорівнюють 6, 8, 10 см. Знайдвть діаметр кулі, об'єм якої дорівнює сумі об'ємів

циз куль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

12см

Объяснение:

V1=4πR³/3=4π*6³/3=864π/3 см³ объем шара с радиусом 6см

V2=4π*8³/3=2048π/3 см³ объем шара с радиусом 8см

V3=4π*10³/3=4000π/3 см³ объем шара с радиусом 10см

V=V1+V2+V3=(864π+2048π+4000π)/3=

=6912π/3 см³ новый обьем шара

6912π/3=4πR³/3. |×3

6912π=4πR³

R=³√((6912π/(4π))

R=³√1728

R=12см