Сторони трикутника дорівнюють 9 см, 10 см, 17 см, і дотикаються до кулі радіусом 5 см. Знайти: а)

Площу трикутника б) Радіус перерізу кулі в) Площу перерізу кулі площиною трикутника г) Відстань від центра кулі до площини трикутника ґ) Площу великого круга д) Кут між радіусом перерізу і радіусом кулі проведеного у точку дотику кулі зі стороною трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Виктория.
A) S=√18*9*8*1=36 по формуле Герона
б) S=pr, r=S/p, r=36/18=2  радиус сечения
 в) S=4π
г) √25-4=√21
г`) S=25π
d) cosα=2/5, α=frccos2/5