Точки А і В лежать на сфері із центром О, діаметр якого дорівнює 10 см. Знайдіть відрізок АВ, якщо

трикутник АОВ є прямокутним. Решите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Сергей.

Объяснение:

Якщо правильно розумію, то:

AO=OB=d/2=5 см (як радіуси)

AB - гіпотенуза ABC

AB^2 = OA^2+OB^2 (За Т. Піфагора)

AB^2 = 5^2+5^2=25+25=50

AB =корінь с 50

(ви в 5-9 класі вивчаєте сферу?)