Срочно пожалуйста очень надо Усі трикутники мають спільну вершину o. Усі інші вершини позначити

A, B,C,D, E,F,K, починаючи з найменшого трикутника проти годинникової стрілки. Величини кутів AOB C, D, E, F, K, дорівнює 30 градусів AB=3см. Знайти величину відрізка OK

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

В ΔAOB ∠A = 90°, ∠O = 30° ⇒ OB = 2*AB = 6 — по властивості катета, лежачого напроти кута 30°

В ΔBOK ∠B = 90°, ∠C = 30° ⇒ OC = 2*OB = 2*6 = 12 (см)

В ΔCOD ∠C = 90°, ∠D = 30° ⇒ OD = 2*OC = 2*12 = 24 (см)

В ΔDOE ∠D = 90°, ∠E = 30° ⇒ OE = 2*OD = 2*24 = 48 (см)

В ΔEOF ∠E = 90°, ∠F = 30° ⇒ OF = 2*OE = 2*48 = 96 (см)

В ΔFOK ∠F = 90°, ∠K = 30° ⇒ OK = 2*OF = 2*96 = 192 (см)

Відповідь: Відрізок ОК рівний 192 см.