Кути трикутника ABC пропорційні числам 1,2 і 3. Знайдіть: а) кути трикутника ABC; б) вид

трикутника ABC; Помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Целищева Виктория.

Ответ:

30°  60°  90°

Объяснение:

Нехай ∠А=х°, ∠В=2х°, ∠С=3х°, тоді

х+2х+3х=180

6х=180

х=30

∠А=30°, ∠В=30*2=60°, ∠С=30*30=90°

Трикутник АВС - прямокутний.