Знайдіть периметр прямокутної трапеції, основи якої дорівнюють 2см і 8 см, а більша бічна сторона

10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Санников Павел.

Відповідь: 28 см

Пояснення:

Дано: ABCD - трапеція, <BAD=90°, BC=2 см, AD=8 см, CD=10 см

Знайти Р

Розв'язання

1) CF перпендикулярно AD, FD=AD-AF=AD-BC=8-2=6 (см)

2) ∆CFD, CBFD=90°, за теоремою Піфагора CF=√CD²-FD²=√10²-6²=√100-36=√64=8 (см)

AB=CF= 8 (см)

3) Р=AB+BC+CD+AD=8+2+10+8=28 см