У трикутнику АВС <А= 25°, а < В на 18° більший ніж <А. Знайдіть зовнішній кут при вершині

С​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.

Ответ:

<б=18+25=43°

<с=180-(43+25)=112

(180 Оскільки Довжина Кількість кутів трикутника-180)