ОТДАМ 20 БАЛОВ В прямокутнику одна сторона в 3 рази менше іншої, а площа дорівнює 48 с м 2 .

Знайти площу (в с м 2 ) квадрата, побудованого на більшій стороні прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Максим.

Ответ:

48см^2

Объяснение:

a=x

b=3x

S=48см^2

S=ab

3x*x=48

3x^2=48

x^2=16

x=4

b=12см

квадрат с b стороной

S=b*4

S=12*4=48см^2