Довжина дуги кола 36п,її градусна міра 54°.знайдіть діаметр кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунин Данил.

Ответ:

Объяснение:

l=2Пr/360 *a,    36П=2Пr/360 *54,   36=3r/10,  3r=360,  r=120,  d=240

(l-это л,  а-альфа)