прямокутник зі сторонами 6 дм і 7.5 дм розділили на квадрати зі стороною 0.5 дм. скільки утворилося

квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Стышева Дарья.

Ответ:

6*7.5 = 45 дм², 0.5² = 0,25 дм², 45/0.25 = 45*4 = 180 квадратов

Объяснение: