35 БАЛЛОВ!!!! Площа паралелограма дорівнює площі квадрата, периметр якого 24 см, а одна зі сторін

паралелограма дорівнює 9 см. Знайдіть висоту паралелограма, проведену до цієї сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Гергель Дмитрий.

Ответ:

4 см

Объяснение:

24:4=6 (см) сторона квадрата

6*6=36 (см²) площа квадрата і паралелограма

36:9=4(см) висота паралелограма