СРОЧНО!!!! Сторона трикутника втричі більша за висоту, яка проведена до цієї сторони. Знайдіть

висоту, якщо площа трикутника дорівнює 24 см2. *

Ответы на вопрос

Отвечает Мельчакова Вероника.

Ответ:

4 см- висота трикутника

Объяснение:

Нехай висота трикутника х см, тоды сторона: 3х см

S=1/2*x*3x

S=3/2*x²

3/2*x²=24

x²=24*2/3

x²=16

x=4 см- висота трикутника