Сторони трикутника відносяться,як 3:6:8,а периметре цього трикутника 34см


Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Злата.

Нехай х - коефіцієнт пропорційності , тоді АВ:ВС:СА як 3х+6х+8х

Маємо рівняння:                                          АВ= 3*2 = 6 см

3х+6х+8х= 34                                                ВС= 6*2 = 12 см

17х = 34                                                          СА= 8*2 = 16 см

х= 34:17                                    Відповідь: AB=6 см , BC=12 см ,CA=16 см

х= 2

Там собі намалюєш трикутник АВС