Зовнішні кути трикутника відносяться як 1:2:3 знайти внутрішні кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

Ответ:

сумма внешних углов равна 360° следует

1х+2х+3х=360°

6х=360°

х= 360°:6

х=60°

угол 1=1*60°=60°

угол 2 =2*60°=120°

угол 3= 3*60°=180°

Объяснение: