СРОЧНО!СЕЙЧАС КР, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! AL-бісектриса прямокутного трикутника ABС, у якого кут

С= 90 град., кут B=30 град. знайдіть катет BC цього трикутника, якщо СL=8дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Халонен Кристина.

Ответ:

кут СВМ=АВМ=30 градусів

Тоді МС=1/2МВ

МС=6/2=3см

кут МВА = кут МАВ тоді трикутник МАВ рівнобедрений

МВ=МА=6см

тоді СА=СМ+МА=3см+6см=9см

Відповідь: 9 см

Объяснение: