сторони паралелограма 30 см та 20 см, а площа дорівнює 360 см². знайдіть його висоти. допоможіть

будь-ласка сьогодні треба здати

Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

У параллелограмме можна провести дві висоти різної довжини. Скористаємося методом площ. Нехай АD = 20 см і АВ = 30 см, а СН і СМ висоти, проведені до цих сторонам відповідно. S(ABCD) = CH × AD = 360 = 20 × CH; CH = 18 см. S(ABCD) = СМ × АВ = 360 = 30 × СМ; СМ = 12 см. Відповідь: 18 см; 12 см.