Срочно надо !основа трикутника 8 см а висота проведена до неї 3 см . Якою повинна бути висота

другого трикутника з основою 6 см , щоб його площа була у 3 раза більша за площу першого трикутника ?

Ответы на вопрос

Отвечает Драмашков Андрей.

Ответ:

Знайдемо площу 1 трикутника: 1/2*а*h;

1/2 *8*3=12см²

Площа 2 трикутника ну 3 раза більше: 12*3=36см²

Знайдемо висоту

36:6:1/2=3 см