Два кола мають зовнішній дотик . Відстані між їх центрами 10 см.Знайдіть радіуси кіл,якщо вони

відносяться як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.

Ответ:

Радіуси дорівнюють 4 та 6 см

Объяснение:

1) нехай х коефіціент пропорційності, тоді радіус 1 кола дорівнює 2х, а другого кола 3х

2)2х+3х=10

  5х=10

  х=2

3) Радіус 1 кола = 2*x=4см

   Радіус 2 кола = 3*х=6см