Знайдіть площу трапеції, якщо її основи дорівнюють 4 см і 10 см, а висота 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ханифова Зарина.

Ответ:

42 cм²

Объяснение:

Sтрап=(а+в)/2*h.

Нехай КМРТ - трапеція,  МР=4 см, КТ=10 см, РН=6 см.

Тоді за формулою площі S=(4+10)/2*6=42 cм²