Знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо кут при основі за 36 більший за кут при вершині


Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Дарья.

Ответ:

Кути при основі дорівнюють 48°, кут при вершині = 84°

Объяснение:

Нехай, кут А при основі дорівнює х, тоді кут С при вершині дорівнює х+36. В рівнобедренному трикутнику кути при основі рівні, отже х+х+х+36= 180; 3х+36=180; 3х=144; х=48°.

Кут А=куту В.

Кут С при вершині=48+36=84°