в прямокутному трикутнику один із гострих кутів дорівнює 56 градусів, а радіусописаного кола 5см.

знайти катети Помоготе у мене к/р

Ответы на вопрос

Отвечает Белько Алексей.

Ответ:

a = 10*sin56^{0}\\b = 10*cos56^{0}

Объяснение:

Радіус описаного кола прямокутного трикутника дорiвнюэ половинi гiпотенузи, тобто якщо радіус описаного кола 5см, то гiпотенуза = 2*5 = 10(см).

За визначенням сiнуса та rкосiнуса знайдемо катети. Позначимо катети a та b,  гiпотенузу c, c = 10 см

sin 56^{0} = \frac{a}{c}\\\\a = c*sin56^{0} = 10*sin56^{0}\\\\\\cos56^{0} = \frac{b}{c} \\\\b = c*cos56^{0} = 10*cos56^{0}