Знайдіть катет прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза дорівнює 25 см а другий катет 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ирбулдина Софья.

Ответ:

Объяснение:за теоремою Піфагора: а² + b² = c²

Звідси випливає, що b² = c² - a²

a - катет який відомо

с - гіпотенуза

b² = 25² - 7² = 625 - 49 = 576

b = 24 см.