Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює 40 см а основа на 8 см менша

від бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Дима.

Объяснение:

АВ=ВС, Р=40 см. АС= х-8

х+х+х-8= 40

3х-8=40

3х=48

х=48/3

х=16

АВ=ВС=16 см

АС=16-8=8 см