у прямокутному трикутнику ABC відомо що, <С = 90 градусів, <А=60 градусів,АС= 9 см. Знайдіть

гіпотенузу АВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Руслана.

Ответ: 18

Объяснение:

<A=60, тогда <B=90-60=30 и значит катет АС=1/2 АВ,  АВ=9*2=18(см)