Шків електродвигуна за 0,7 хв. Обертається на кут 3990°.Знайдіть його кутова швидкість рад/сек?​


Ответы на вопрос

Отвечает Серкебаев Ермек.

Ответ:

Объяснение:

t=0,7мин= 42сек ,

α=3990°

n=α/t=3990°/42=95°сек-¹ ,

ω=n ÷ 180/π=95÷180/3,14=

=95/57,3=1,657рад/сек