Сторона паралелограма втричі більша за висоту, що проведена до цієї сторони. Знайдіть цю сторону,

якщо площа паралелограма 48 см²

Ответы на вопрос

Отвечает Ирклиевська Алла.

Ответ:

Объяснение:

Пусть  высота =х, тогда сторона =3х,  S=x*3x=3x^2,

3x^2=48,  x^2=16,  x=4-высота,  3*4=12-сторона