Я хочу узнати. Знайти півпериметр трикутника, якщо його сторони дорівнюють 13 см, 8 см, 14 см


Ответы на вопрос

Отвечает Белолипецкая Лена.

Відповідь:17.5 см

Пояснення:

1)13+8+14=35(см)-периметр трикутника

2)35/2=17.5 (см)