Площа паралелограма дорівнює 12 см2. Знайдіть периметр цього паралелограма, якщо його висоти

дорівнюють 2 см і 3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Vinnik Lera.

Ответ:P=20СМ

Объяснение:

1. За ф. площі паралелограма S=a*ha. Знайдемо одну сторону паралелограма s/ha=12/2=6см. Знайдемо 2 сторону s/ha=12/3=4см.

2.P=(6*2)+(4*2)=20см