СРОЧНО!!! Площа прямокутної трапеції дорівнює 60см2 , а її периметр 50см, а висота трапеції 6см.

Знайти більшу бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Грицаева Виктория.

Відповідь:  

24 см  

Пояснення:  

Дано: СКМТ - трапеція, КС=МН=6 см,  Р=50 см,  S=60 см². Знайти МТ.  

60=(СТ+КМ)/2*МН  

60=(СТ+КМ)/2*6  

120=6(СТ+КМ)  

СТ+КМ=20 см.  

МТ=50-20-6=24 см.