Площа прямокутної трапеції дорівнює 60см2 , а її периметр 50см, а висота трапеції 6см. Знайти

більшу бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Смольников Артем.

Відповідь:

24 см

Пояснення:

Дано: СКМТ - трапеція, КС=МН=6 см,  Р=50 см,  S=60 см². Знайти МТ.

60=(СТ+КМ)/2*МН

60=(СТ+КМ)/2*6

120=6(СТ+КМ)

СТ+КМ=20 см.

МТ=50-20-6=24 см.