Площа паралелограма дорівнює 84 см 2 , а одна з його сторін дорівнює 7 см. Знайти висоту,

проведену до цієї сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

Відповідь:

12 см

Поясненння:

h=S/a=84/7=12 см