У прямокутному трикутнику катети 4 см і 3 см. Знайдіть довжину гіпотенузи.


Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.

Объяснение:

c²=a²+b²

4²+3²=16+9=під коренем 25 = 5

Гіпотенуза=5см