Сторони одного прямокутника дорівнюють 5см і 9см.Знайдіть сторони подібного прямокутника якщо площа

180см.

Ответы на вопрос

Отвечает Стольный Кирилл.

Ответ:

20 и 36

Объяснение:

5*9=45 - площадь мелкого

180/45=4^2 - коэфициэнт подобности в квадрате

к=2

5*2=10 - 1 сторона

9*2=18 - 2 сторона