Помогите пожалуйста, очень срочно В треугольнике ABC AB = 8 см, BC = 3 корень из 2 см, угол B =

45 °. Найдите его площадь

Ответы на вопрос

Отвечает Mameshov Nurti.

Проведемо висоту CK до сторони AB. Розглянемо утворений трикутник CBK, він прямокутний (за властивістю проведеної висоти) тоді CK=BC*sin a

CK=3 корінь з 2*sin 45= 3 корінь з 2*корінь з 2/2=3 см

За теоремою площа трикутника дорівнює півдобутку його основи га висоту тобто S=1/2*a la

SABC=1/2*8*3=12 см