Маса курячого яйця 80г.Білок становить 0.55 усієї маси, а жовток - 0.75 маси білка.Знайди масу

шкарлупи. СРОЧНООООООО.

Ответы на вопрос

Отвечает Бахарев Артём.

Яйцо - 80 г

Белок - ? 0,55 массы яйца

Желток - ? 0,75 массы белка

Скорлупа - ?

--------------------------------------------

1) 80 · 0,55 = 44 (г) - масса белка;

2) 44 · 0,75 = 33 (г) - масса желтка;

3) 80 - (44 + 33) = 80 - 77 = 3 (г) - масса скорлупы.

Вiдповiдь: 3 г.