Один із кутів рівнобедреного трикутника дорівнює 40°. Знайдіть решту кутів. Скільки розв'язків

має задача? 30 балов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Козуль Иван.

Ответ:  1 решение

угол1=40градусов

так как треугольник равнобедренный угол1=углу2=40градусов

1угол3=180-(40+40)=100градусов

2 решение

1угол=40градусов

2угол=3углу=(180-40)/2=60градусов