Знайдіть площу рівнобедреного трикутника зі сторонами 17 см, 17 см і 16 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Даниил.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

S=1/2 16* h=1/216*√225=120 см² Висота знайдена з прямокутнього трикутника АВЕ сторона АЕ=8 , висота розділила сторону АС навпіл(16/2), за теоремою Піфагора висота дор.17²-8²=√225=15   і все, площа відома.