Знайдіть кількість сторін опуклого многокутника , сума кутів якого дорівнює 4500 градуса


Ответы на вопрос

Отвечает Митина Дария.

Ответ:

27

Объяснение:

180°(n-2) сумма внутренних углов выпуклого многоугольника

(n-2)=4500:180

n=25+2=27