Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 16см, а його площа 80 см². Знайти другий катет


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ:

10 см

Объяснение:

80=0,5*16*х

80=8*х

80/8=х

х=10