У рівних трикутниках АВС і КLМ АС= 15см, LМ = 20см, а периметр трикутника АВС дорівнює 60см. Знайти

сторону КL.

Ответы на вопрос

Отвечает Хмельницкий Саша.

Ответ:

25см

Объяснение:АС=KM=15cм

BC=LM=20cм

AB=KL=?

LM+KM+KL=60cм

KL=60-(LM+KM)=60-35=25(cм)