Точка М є серединою відрізка РС. Знайдіть координати точки Р, якщо М (-1;3;2), С (2;-3; 0).


Ответы на вопрос

Отвечает Бургалов Георгий.

Відповідь:P(-4;9;4)

Пояснення:

Знайдемо координати:

-1=\frac{x+2 }{2} \\x+2=-2\\x=-4

3=\frac{y-3}{2} \\y-3=6\\y=9

2=\frac{z+0}{2} \\z=4