Середня лінія трикутника дорівнює 6 см а висота проведена до сторонищо паралельна середній лінії 4

см знайти площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ: 24

Объяснение:

По формуле площади треугольника через среднюю линию и высоту:

S=m*h=6*4=24