Периметр паралелограма дорівнює 40 см, а одна з його сторін на 8 см менша від іншої. Знайдіть меншу

сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрун Илья.

Ответ:менша сторона =6см

Объяснение:Нехай більша сторона - x+8,тоді менша-x.

P=x+8+x+8+x+x=40

x+x+x+x=40-8-8

4x=24

X=6

Отвечает Smolyazhenko Artur.

Объяснение:

Х+х+х+х+8+8 =40

4х= 24

Меньшая сторона - 24/4= 6