Зобразити куб АВСDA1B1 C1D1 Побудувати переріз куба площиною, що проходить через точки А, В1 i D1.

Обчислити периметр перерізу, якщо довжина ребра куба 9 см

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

Р сечения =27√2 см

Объяснение:

построение:

1. прямая АВ1, точки А и В1 принадлежат плоскости АА1В1В

2. прямая AD1

3. прямая B1D1

4. ∆ AB1D1 - искомое сечение

стороны треугольника - диагонали квадратов - граней куба.

 {d}^{2} =  2{a}^{2}  \\ d = a \sqrt{2} \\ d = 9 \sqrt{2}

P∆=3×d

P∆=3×9√2=27√2