ТЕРМІНОВОООО гіпотенуза прямокутного трикутного дорівнює 34 см, а катети відносяться як 8:15.

Знайти периметр трикутника, якщо його площа дорівнює 240 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Мошегов Глеб.
Нехай один катет 8х а другий 15х
За т. Піфагора 64х^2+225х^2=1156
289х^2=1156
х^2=4
х=2. Перший катет дорівнює 16см а другий 30см
2 спосіб
Нехай один катет 8х а другий 15х
8х*15х/2=240
60х^2=240
х^2=4
х=2
Один катет 16 см а інший 30