Знайти довжину вектора 2a+3c,якщо вектор a(4;3)та вектор c(-3;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Стас.

Ответ: 25

Объяснение:

1) 2а(4×2; 3×2)=2а(8;6)

2)3с(-3×3; -4×3)=3с(-9;-12)

3) |2а|=√8²+6²=√100=10

(8² та 6² під одним коренем, тому спочатку додаємо їх у степені)

4) |3с|=√(-9²)+(-12²)=√225=15

5) 10+15=25