Периметр земельної ділянки прямокутної форми дорівнює 100 м, а її площа – 600 м 2 . Знайди

сторони земельної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

30 м,  20 м.

Объяснение:

Напівпериметр ділянки 100:2=50 м.

Нехай довжина х, тоді ширина 50-х м.

S=х(50-х)

600=50х-х²

х²-50х+600=0

За теоремою Вієта х=30   та  х =20.

Довжина 30 м, ширина 20 м.

Отвечает Рудой Кирилл.

Ответ:

1)600:30=20м-ширина.

2)30-20=на 10м-меньше.

Объяснение:

1)600:30=20м-ширина.

2)30-20=на 10м-меньше.