Висоти паралелограма 5 см і 6 см,а гострий кут дорівнює 30 градусів. Знайти периметр і площу

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Дианова Алина.

Ответ:

периметр= 44 см, площадь= 60см кв.

Объяснение:

АВСД-паралелограм, ВН-перпендикулярна АД, ВН=5см. ВМ перпендикулярна СД, ВМ=6см, Кут А=куту С=30 градусів. З трикутника АНВ: кут А=30, кут ВНА=90, отже АВ=ВН*2=5*2=10см, Аналогічно з трикутника ВМС: кут ВМС=90 градусів, кут С=30 градусів, отже ВС=2ВМ=2*6=12см. Р=(АВ+ВС)*2=(10+12)*2=44см. S=АВ*АД*sin30=10*12*(1/2)=60(cм кв)