Точка с лежить між точками а і в на одній прямій. Знайдіть ВС, якщо АВ = 10 см. АС = 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Янина.

Ответ:

6 см

Объяснение:

BC = AB-AC = 10-4 = 6 см